Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

GROSZKA

21
Pupilove.pl

Nasze psy są regularnie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.
SZUKAMY DOMU DLA NIEWIELKIEJ DŁUGOWŁOSEJ SUCZKI.
GROSZKA to nowy mieszkaniec naszego schroniska. Suczka długowłosa, na krótkich łapkach, o wydłużonym tułowiu, ważąca 8 -10 kg.
Jeszcze nieśmiała, ale już podąża na spacery z wolontariuszami, a na spacerze może się odprężyć, zapomnieć choć na chwilę, że ludzka bezduszność zrobiła z niej psią sierotkę. Patrzy na wolontariusza trochę niepewnie, ale wystarczy parę razy poczochrać po główce, zachęcić do zabawy, a już obdarza go zaufaniem i w przypadku zagrożenia u niego szuka wsparcia.
Sunia spokojna, łagodna, grzeczna , jednocześnie rezolutna i uważna. Będzie dla kogoś lekiem na wszelkie zło, wystarczy zadzwonić do nas, porozmawiać, adoptować. Szukamy jednak kogoś, kto na jej psią wierność odpowie miłością i lojalnością, nigdy nie zawiedzie, ta sunia wiele przeszła, teraz ma być już tylko lepiej.
Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z wolontariuszką.
Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.
Pomożemy w transporcie psiaka do innego miasta.
W sprawie adopcji proszę dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji