Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Gryf

Gryf nr ew. 0542/14
Gryf to średniej wielkości pies, z pięknymi szpiczastymi uszami. Do ludzi bardzo przyjazny i kontaktowy, cieszy się z każdej poświęconej mu sekundy. Gdy widzi zbliżającego się człowieka skacze i wprost nie może się nim nacieszyć, jest energiczny i wesoły. Nie przepada za psami, jednak gdy ma szelki i jest dobrze prowadzony, nie zwraca na nie uwagi, Gryf jest młodym psem, którego można jeszcze wiele nauczyć.

Gryf miał dom ale został nie jednokrotnie zwrócony do schroniska, w tym jak był szczeniakiem, bo ” nie broni domu – nie szczeka – chce tylko spacer i zjeść ”
Dlatego szukamy mu domu stabilnego,wyrozumiałego,który pokaże Mu jakie zasady panują w domu jak i na spacerach. Opiekun musi być również przygotowany na długie spacery oraz prace i zabawę z psem, w zamian za to dostanie mnóstwo miłości i cudownego przyjaciela

Aby odpowiednio poznać psa zalecamy 3 spacery przedadopcyjne w czasie których ocenimy jak przyszły opiekun radzi sobie z psiakiem.

Kontakt w sprawie adopcji:
Wolontariusze:
Kasia tel 533 115 039
Jadwiga tel: 502 892 459

SCHRONISKO NA PALUCHU W WARSZAWIE

więcej zdjeć: http://www.napaluchu.waw.pl/czekam_na_ciebie/wszystkie_zwierzeta_do_adopcji/011400678

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji