Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Haker

P7194481

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Haker to młody psiak, może mieć max. 3 lata. Trafił do schroniska jako wystraszony, bojący się wszystkiego psiak. Kiedy odwiedziłam go pierwszy raz w boksie, Haker początkowo chował się do budy, a zaraz potem wychodził z niej i zaciekawiony podchodził do mnie, wąchał mnie a nawet cieszył się ze spotkania. O założeniu obroży i smyczy nie było mowy.

Po 2 tygodniach pobytu w schronisku, Haker wyszedł na spacer. Bał się, ale jednocześnie miał ochotę wyjść. Trzeba było wynieść go na rękach. Potem było już tylko lepiej. Okazało się że Haker podaje łapkę, łasi się do człowieka, przytula się. Jest w nim nadal sporo strachu ale widać, że psiak chce go przełamać, a my musimy mu w tym pomóc.

Haker szuka mądrych, cierpliwych ludzi, którzy otoczą go opieką i sprawią, że znów zaufa. Psiak nie zostanie wydany do kojca. Haker musi być blisko ludzi. To pies przyjaciel, członek rodziny.

Haker przebywa w schronisku w Skierniewicach – zadzwoń do nas lub napisz.

Kontakt: Małgosia 691129389

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji