Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Hans świetny, łagodny, przyjacielski owczarek niemiecki ADOPCJA

180
Pupilove.pl

Szukamy domu dla Hansa, pięknego owczarka niemieckiego, dla którego życie napisało bardzo smutny scenariusz.
Hansik trafił ponad 2 lata temu do jednego ze schronisk na Śląsku. Został znaleziony przywiązany do furtki ogródków działkowych w Boże Narodzenie. Poprzedni właściciele zrobili mu piękny prezent na Święta. Hans nie radził sobie w schronisku, był bardzo smutny, zamknięty w sobie. Po kilku miesiącach znalazły wymarzony dom. Niestety życie znowu zadrwiło sobie z Hansa- jego dom spłonął, a ukochany opiekun tak podupadł na zdrowiu, że nie mógł opiekować się Hansem.
Pies znowu trafił do schroniska i koło się zamknęło.
Wychudzonego, zrezygnowanego, smutnego psa wypatrzyły bystre oczy osoby o wielkim sercu, która postanowiła dać mu szansę.
Hans w sierpniu 2016 zamieszkał w domu tymczasowym.
Po kilku dniach zaaklimatyzował się i pokazał prawdziwy charakter. Jest typonym Onkiem. Wpatrzony w człowieka, podąża za opiekunką krok w krok. Nie prowokuje problemów z innymi psami, bardzo ładnie się z nimi dogaduje. Kocha bawić się zabawkami, potrafi nosić po kilka naraz w pysku. To zupełnie inny pies, niż ten zgaszony zwierzak, którego widzieliśmy niedawno za kratami.
Psiak ładnie przybiera na wadze. Chodzi na smyczy, potrafi zachować się w samochodzie, zachowuje czystość.
Bardzo potrzebuje domu. Najlepiej będzie czuł się we własnej rodzinie, gdzie ktoś poświęci odpowiednią ilość czasu, temu zakochanemu w ludziach psu.
Hansik ma 9 lat, nie ma w nim cienia agresji. Nie znamy jego podejścia do kotów, przypuszczamy, że mógłby zamieszkać w domu z dziećmi.
Hans przebywa na Śląsku, w okolicach Zawiercia.
Obowiązuje wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Z góry dziękujemy za oferty do budy, kojca, na łańcuch.
Hans przeżył już bardzo wiele ciężkich chwil, teraz czas na prawdziwe, szczęśliwe, psiejsie życie.

Kontakt:
Kasia 660716564

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji