Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Hanusia

image-137

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Słodka, malutka, kudłata sunia czeka na dom
Słodka, malutka, kudłata sunia. Ma około 5 lat. Została odebrana interwencyjnie przez OTOZ Animals Zielona Góra. Hanusia całe swoje dotychczasowe życie siedziała zamknięta w drewnianej komórce i świat oglądała przez szpary drewnianej furtki. Była niechcianym miotem, więc właściciele jej mamy skazali ją na takie życie, podczas gdy mama Hani mieszkała w domu. Hanusia mimo tego co przeszła, po wyprowadzeniu z komórki okazała się być cudowną, wdzięczną psinką, spragnioną kontaktu z człowiekiem.
Cieszy ją każde źdźbło trawy, z którą dotąd nie miała kontaktu. Kiedy tylko jest blisko człowieka natychmiast się do niego tuli, wchodzi na kolana i delikatnie dotyka noskiem. Bardzo łagodna, trochę jeszcze przestraszona. Hanusia jest psem tylko do rozpieszczania. Została odrobaczona, odpchlona, wykąpana, uczesana – ponieważ jej sierść po odebraniu była w fatalnym stanie. Teraz jest prawdziwą ślicznotką. W klateczce Hanusia wysycha po kąpieli. Jest zaszczepiona na wszystkie choroby.
Niestety nie mogliśmy jej jeszcze wysterylizować ze względu na cieczkę. Trzeba z tym teraz poczekać ok 3 miesięcy. Bardzo nam zależy aby ten czas spędziła w domu choćby tymczasowym. A jeśli ktoś zdecyduję się zaadoptować Hanusię na stałe OTOZ Animals sfinansuje sterylizację. W tej chwili Hania przebywa w hoteliku w Zielonej Górze. I bardzo prosi o kochający dom.
Dane kontaktowe
Kontakt
603 591 650
netorak@wp.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji