Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Harold

11998944_768975156546453_4518898204298130_n

W schronisku dni są długie. Zimne, samotne… każdego dnia ten sam mur, ta sama krata… W misce zawsze takie samo, marne jedzenie. Nie ma tu radości, ciepła ludzkich ramion, bezpiecznego miękkiego kocyka. Jest tylko pustka i samotność setek psiaków, które mimo wszystko czekają z pyszczkiem wciśniętym między kraty…

Nasz Harold czeka na ratunek już kilka lat. Każdy dzień to dla niego tragedia, z każdym dniem coraz ciężej wyjść z budy, zjeść, stanąć przy kracie i czekać. Po co, skoro i tak nikt nie zwraca na niego uwagi? Ludzi interesują szczenięta, młode psiaki, najlepiej rasowe, bądź w typie rasy. Na takiego burka jak Harold nawet nie patrzą. Jak znaleźć takiemu psiakowi dobry dom? Tylko prawdziwy człowieczy anioł podaruje bezpieczny kąt w sercu i domu najzwyklejszemu kundelkowi.

Harold może mieć około 7 lat. W schronisku nie radzi sobie zupełnie. To cudowne stworzonko jest tak spragnione czułości i opieki, że w obecności wolontariusza czasem nie wie jak się zachować. Z radości popiskuje, wciska pyszczek w dłonie, podskakuje. W swoim maleńkim boksiku siedzi sam, dzień za dniem. Nerwowo szczęka ząbkami, przebiera łapkami – 2 metry kwadratowe i 4 ściany są jego codzienną tragedią.

Za murem schroniska Harold odżywa, cieszy się każdą trawką, każdym motylkiem. Chwile wolności spędzone u boku człowieka są dla niego największą radością w życiu. Nie zasłużył na takie cierpienie, nie zasłużył na to by każdego dnia budzić się w zimnej, dziurawej budzie.

Szukamy dla Harolda domu… jakiego? Przede wszystkim pełnego miłości i zrozumienia dla potrzeb psiaka, który stracił już nadzieję, że znaczy cokolwiek. Szukamy domu, w którym będzie kochanym członkiem psio-ludzkiej rodziny. Wierzymy, że jest na świecie dobry anioł, któremu nasz Harold jest pisany.

To naprawdę cudowny pies… serca nam pękają, gdy patrzymy w jego zrezygnowane psie oczka. Niestety, Harold nie powinien mieszkać w domu z malutkimi dziećmi.

Filmiki:
https://youtu.be/j_PwbXULwsA
https://www.youtube.com/watch?v=I43wZwJJRkg

Kontakt w sprawie adopcji: 668332546 (w godz. 17.00-20.00) lub 601 245 643 (w godz. 10.00-20.00)

 

schronisko psy do adopcji

www.pupilove.pl schronisko psy do adopcji z całej polski

 

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji