Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Harold

image-109

Pies do adopcji:

Harold bardzo potrzebuje adopcji- źle znosi zamknięcie w przytulisku, żyje chyba tylko dla tych rzadkich chwil spacerów, gdy opuszcza swój zakratowany ciasny świat. W boksie smutnieje. Potrzebuje troskliwego opiekuna, wyrozumiałego i cierpliwego, który pomoże odzyskać psiakowi wiarę w to, że może żyć bez krat w kochającej go psio- ludzkiej rodzinie. Harold pomimo trapiącego go smutku jest pozytywnym i przyjaznym czworonogiem. Czeka na miłość.

Filmik z Haroldem: https://www.youtube.com/watch?v=j_PwbXULwsA

Wielkość: mały/ średni

Wiek (szczeniak/ młody/ dojrzały/starszy): dojrzały, szacunkowo ok 7 lat

Informacje: psiak mieszka w przytulisku w woj. Świętokrzyskim, ale w razie potrzeby pomożemy mu dojechać do nowego domu. Przytulisko decyzją władz miasta ma opuścić zajmowany grunt, więc każda adopcja jest na miarę cudu.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 601 245 643 w godz.10 – 19

Ponieważ straciliśmy dofinansowanie z gminy każde wsparcie w postaci karmy suchej i mokrej, leków, środków higienicznych, garnków, a teraz zwłaszcza słomy, a także wszelkie wsparcie finansowe będą dla nas wielką pomocą.

Ponad 100 cudownych stęsknionych psiaków wciąż czeka na nowe domy i kochające ludzkie rodziny. Zapraszamy na stronę na Facebooku “Psy z Buska-Zdroju”.

psy do adopcji

Dane kontaktowe
W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 601 245 643 w godz.10 – 19

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji