Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Hebanek

image-20

Hebanek jest pieskiem w średnim wieku; ma może 5-6, może i nawet 7 lat, ale jest bardzo, bardzo fajny, dość energiczny, całkowicie sprawny i wesoły.
Pięknie spaceruje na smyczy, uwielbia kontakt z człowiekiem, a i do psów zachowuje się bardzo poprawnie. Piesek lubi wszystkich; tych mniejszych także.
Nie ma w nim ani odrobiny agresji. Hebanek pozwala nam na wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i weterynaryjnych, jest przy tym grzeczny i cierpliwy.
Bardzo nam szkoda, że tak długo jest już w schronisku. Piesek jest niekłopotliwy. Może zostać sam z domu, nie ma natury niszczyciela.
Pies ma komplet szczepień, jest zdrowy. Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Dane kontaktowe
Kontakt:
Iwona 793993779
iwoniam@poczta.onet.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji