Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Heks

heksiu-2
Pupilove.pl

Nie znamy histori Heksia. Jak większość psów został znaleziony, potem ogłaszany, niestety nikt sie po niego nie zgłosił. Może i dobrze ponieważ Heksiu jest wyjątkowym psem, który szuka wyjątkowego domu.
Jest psem wielkości owczarka niemieckiego, ale smuklejszy.
Jest zrównoważony, ale ewidentnie z łańcucha, który niekoniecznie miał częsty kontakt z człowiekiem.
Heks człowieka toleruje, ale nie otwiera się przed nim bardzo.
Potrzebuje czasu, spokojnego podejścia, żeby zaufać i dać się głaskać. Jak kogoś pozna potrafi zaprosić do zabawy, podejść i domagać sie pieszczot. Ten kto pokocha Heksia musi zapewnić mu spokój, dac mu czas żeby Heksiu zobaczył, że człowiek to fajna sprawa 🙂 Jak już zaufa będzie to naprawdę fajny pies!
Początki z Heksiem, kontakt z nim był bardzo słaby. Nie łapał wogóle kontaktu wzrokowego, na spacerach lonżował się wokół człowieka, co ewidentnie świadczy, że żył na łancuchu. Na dotyk reagował strachem. Zamierał w bezruchu, bądź przed tym dotykiem uciekał.
W tej chwili Heskiu domaga się spacerów jak pozostałe psiaki, w kojcu głośno szczeka i merda ogonem, żeby to własnie jego zabrać 🙂 Jeszcze nie zawsze ale przybiega na zawołanie, pracujemy nad tym 🙂 Teraz ogon jest cały czas w górze, mordka uśmiechnięta. Widać, że głaskanie sprawia mu coraz większą przyjemność. Potrafi pokazać brzuchol do głaskania 🙂

Dla Heksia szukamy domu doświadczonego, spokojnego, który będzie umiał z nim postępować. Heksiu dobrze odnajdzie się w roli psa stróżującego, w domu z ogrodem, może mieszkać z kojcu, jednak musi mieć zapewnione spacery oraz musi być wypuszczany na ogród.
Nie znamy stosunku Heksa do dzieci, dlatego dom bez dzieci wskazany.

tel 609 880 330 lub tel/sms 509-188-082  czeka kolo Krakowa

wydarzenie Heksa  https://www.facebook.com/events/535347126653743/?active_tab=posts

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji