Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Hera

165
Pupilove.pl

Hera, młoda suczka ALASKAN MALAMUTE do adopcji

Hera – NUMER EWIDENCJI: 0041/17
Hera to młoda, bo około 3 letnia (wiek na styczeń 2017 roku) urocza sunia w typie rasy Alaskan Malamut, która przebywa w Schronisku w Warszawie.
Jest typową przedstawicielką rasy. Ma niezależny i twardy charakter. Uwielbia kontakt z ludźmi, jest ogromną pieszczochą. Miała kontakt z 6 letnią dziewczynką i była w stosunku do Niej bardzo spokojna i delikatna. Niestety ma tendencję do bronienia zasobów, jednak z każdym dniem jest coraz lepiej. Na spacerach ciągnie na smyczy, jednak odpowiednio skorygowana od razu się uspokaja.
Hera często sprawdza przy którym wolontariuszu może sobie na co pozwolić, więc potrzebuje konsekwentnego i zdecydowanego przewodnika, który będzie Jej liderem i wyznaczy Jej granice.
Niestety na tą chwilę nie jest w stanie zaakceptować w swoim towarzystwie psów, a tym bardziej suczek. Nie znamy Jej stosunku do kotów.
Hera w Schronisku została wysterylizowana. Jakiego domu Jej szukamy? Domu z pojęciem o specyfice rasy, który odpowiednio zaplanuje Jej dzień poprzez zmęczenie fizyczne jak również intelektualne.

Polecamy Herę do mieszkania, ponieważ ma duże tendencje do ucieczek.
Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem tej uroczej suni zapraszamy do kontaktu z Jej Wolontariuszkami, które opowiedzą o Niej więcej i zaprezentuje Ją na wspólnym spacerze:
Beata 791964497, Aneta 530469000 i Asia 501686765.

ADOPCJA HERY JEST MOŻLIWA NA PODSTAWIE ODBYCIA MINIMUM 3 SPACERÓW PRZEDADOPCYJNYCH, O ILE WZAJEMNE RELACJE Z OSOBĄ ZAINTERESOWANĄ NIE BĘDĄ BUDZIĆ OD POCZĄTKU JAKICHKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI. SCHRONISKO ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ WYBORU NAJLEPSZEGO DOMU Z MOŻLIWYCH.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji