Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Heros

147
Pupilove.pl

Heros, grzeczny, posłuszny pies, panicznie bojący się burzy – pomocy!

Wydarzenie powstało z myślą o Herosie – dużym psie, który panicznie boi się burzy. Musimy jak najszybciej znaleźć Herosowi dom, który zapewni mu bezpieczeństwo podczas tak bardzo stresujących go sytuacji.
Heros przebywa w schronisku w Orzechowcach (Podkarpacie) od stycznia 2012r. Trafił tutaj po śmierci swojej pani. Początki w schronisku były dla niego bardzo trudne. Do tej pory miał swojego człowieka, miłość i spacery, a nagle został sam. Zamienił bezpieczny i spokojny dom na boks, budę, hałas i samotność. Gdy okazało się, że Heros potrafi przeskoczyć przez ogrodzenie nie mógł korzystać z wybiegu. Jednak powoli przystosował się do życia w schronisku.
Heros ma ok. 6 lat. Jest żywiołowy, ale także posłuszny, zna podstawowe komendy, uwielbia spacery, ładnie chodzi na smyczy. Jest wspaniałym, aktywnym psem.
Heros bardzo boi się burzy i fajerwerków. Gdy tylko usłyszy grzmoty lub wystrzały ogarnia go strach, wpada w panikę, nie chowa się tak jak inne psy ze strachu do budy, ale skacze po boksie, próbując się z niego wydostać. Jest to dla niego bardzo niebezpieczne, gdyż wtedy rani siebie. Zabrany do budynku natychmiast się uspokaja. Dlatego jego przyszły opiekun musi mieć świadomość, że Heros musi być zabezpieczony w czasie burzy.
Heros nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.

Kontakt w sprawie adopcji:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach
tel. 16 672 07 07 (najlepiej dzwonić do godziny 14.00)
lub wolontariuszka 604 434 214 (po godz. 15.00)

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji