Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Hexa

1116
Pupilove.pl

Wesoła, energiczna, bardzo fajna,miła suczka mix husky ADOPCJA

Imię: Hexa
Rasa: mix husky
Płeć: suka
Wiek: około 2,5 roku
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Płodność: kastrowana
Miejsce Pobytu: Śląsk
Stosunek do dzieci: może mieszkać w domu z dziećmi
Stosunek do psów : świetnie dogaduję się z innymi psami

Hexa to młoda, energiczna, nastawiona na człowieka około 2 letnia sunia. Hexa, która jak przystało na mieszankę ras jest bardzo pro ludzka, uwielbia się przytulać, jest też żywa, ciekawska , niezależna jak husky z którego ma nie tylko oczy – jedno niebieskie, drugie dwubarwne.
Uwielbia ruch, spacery, bieganie również przy rowerze. Dlatego szukamy dla Hexy aktywnych właścicieli, którzy chcą psa z którym nie będą się nudzić, któremu zapewnią dużo ruchu i pozwolą uczestniczyć w swoim życiu. Sunia przebywa obecnie w domu tymczasowym na Śląsku, mieszka z innymi psami, świetnie się z nimi dogaduje ale też ma „ swoje zdanie” gdy któryś jej się nie spodoba, ma kontakt z dziećmi, jest przyzwyczajona do zostawania w klatce kennelowej.
Hexa, została już w swoim młodym życiu porzucona i musiała sobie radzić jako bezpański pies, dlatego nie oddamy jej do budy, kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
Gosia 606129268

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji