Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Hultek

141
Pupilove.pl

Hultek młody, wesoły, energiczny husky mix alaskan ADOPCJA

Pilnie szukamy domu dla jegomościa widocznego na poniższych zdjęciach.
Hultek jest młodym, około 4 letnim psim rozrabiaką o gorącym sercu. Wszędzie go pełno, jest aktywny i energiczny. Zachowuje się, jakby chciał nadrobić lata spędzone na łańcuchu.
Niestety do tej pory los nie był łaskawy dla Hultka. Większą część życia spędził w nieciekawych warunkach. Jednak nie chcemy się na tym skupiać, patrzymy w przyszłość i mamy nadzieję, że w odróżnieniu od Hultkowej czarno białej przeszłości będzie kolorowa.
Hultek jest mixem alaskan malamuta i huskiego. Po huskim odziedziczył niebieskie oczko, trochę budowę ciała. Po malamucie charakterek. Umie kraść, głośno wołać, postawić się do psa, który mu nie pasuje. Taka ciekawa mieszanka – psiak jedyny w swoim rodzaju 🙂
Hultka polecamy do domu bez innych psów, ewentualnie z małą suczką.
Pies bardzo lubi spacerować, na pewno będzie idealnym towarzyszem dla aktywnej osoby/ rodziny, która spędza dużo czasu na świeżym powietrzu. Całe życie mieszkał na zewnątrz, w domu zachowuje się dość poprawnie. Nie szukamy dla niego miejsca, gdzie będzie podwórkowym burkiem lub żywym alarmem. To pies, który już swoje przeżył, a mimo tego jest bardzo pogodny, wesoły i pro ludzki. Kocha być w towarzystwie człowieka, kiedy zostaje sam w kojcu rozpaczliwie woła ” wuuuu wuuu” – w nadziei, że wróci się do niego choć na chwilę.
Hultek ma sporo siły, potrafi porządnie pociągnąć na smyczy.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym w okolicach Zawiercia.
Jest zdrowy, zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, wkrótce zostanie wykastrowany.
Szukamy odpowiedzialnych opiekunów, świadomych specyfiki rasy.
Hultek nigdy nie wykazał agresji w stosunku do człowieka, jednak jak każdy północniak wymaga konsekwencji w wychowaniu. Inaczej “wejdzie” opiekunowi na głowę.
To fajny, aktywny, młody psiak, który czeka na szansę.

Kontakt:
Fundacja Adopcje Malamutów
Kasia 660716564

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji