Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Husky

1105
Pupilove.pl

Sunia husky i jej syn szukają domu!

Kto nie chciałby żyć spokojnie i szczęśliwie w małej chatce przy lesie ze swoimi zwierzakami? No, są tacy co nie chcą, ale to pytanie nie do nich 😉 To marzenie zarówno ludzi jak i zwierząt. Niestety czasem los płata figle i marzenia pryskają jak bańka mydlana.
Przedstawię teraz dwa psiaki mamę husky i jej synka cudownego mieszańca, z których los właśnie zadrwił. Jest dom, jest las, jest kochana pani, ale nie ma w nim już szczęścia, bo muszą się rozstać z powodu stanu zdrowia właścicielki. Ich pani strasznie to przeżywa i odbija się to jeszcze bardziej na jej zdrowiu. Obiecałam, że zrobimy co w naszej mocy i postaramy się znaleźć dom najlepiej dla obu psiaków razem, bo są ze sobą bardzo związane.
Synuś nie może żyć bez mamy i jak tylko traci ją z oczu rozpacza głośno szczekając. Ta tęsknota test tak silna, że musimy szukać miejsca w którym mogą być razem. To pomoże również ich pani w osiągnięciu spokoju wewnętrznego. Przykre to strasznie, dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc! Tutaj ratujemy nie tylko dwa psiaki ale i człowieka złamanego sytuacją, w której pozbywa się swoich przyjaciół.
Sunia – husky 5-letnia i jej synek 4-letni to bardzo przyjaźnie nastawione do ludzi zwierzaki. Piesek urodził się bez ogonka. ale szczeka 🙂 po tatusiu.
Psiaki uwielbiają zabawy, cieszą się na widok ludzi i bez problemu wpuszczają na posesję. Opiekunka społeczna wypowiada się o nich w samych superlatywach. Pomóżmy więc, kto może niech udostępnia, proszę 🙂

Tel. 608 601 036 lub 510 538 560

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji