Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

IMBIR

32
Pupilove.pl

Nasze psy są regularnie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.
MAŁY PIESEK PROSI O DOM.
IMBIR – niewielki, sięgający do połowy łydki, ważący 12-13 kg piesek o pręgowanym umaszczeniu.
Wiek: 2-3 lata
Nie ma chyba nic piękniejszego, jak obserwowanie zmian zachodzących w nowych lokatorach schroniska, kiedy początkowo wystraszony zwierzak na naszych oczach zmienia się diametralnie , bo zaczyna rozumieć, że nikt go tu nie skrzywdzi.
Od początku było widać, że IMBIR to przyjazny i bardzo pozytywny pies, choć trzymał w stosunku do nas dystans. Przez kilka dni nie wychodził na spacer, bo nie umiał chodzić na smyczy. Pozwalał się głaskać, ale czujnie obserwował wolontariusza. Przełom nastąpił, gdy wreszcie zapięliśmy mu smyczy i jeszcze trochę niepewnie ruszył w upalny dzień na swój pierwszy spacer, zanurzył się w rzece, został wygłaskany, wyczochrany, zaczepiany do zabawy. W końcu się otworzył, ogonek zaczął machać, pyszczek się uśmiechał, z oczu zniknął niepokój, próbował nawet poszaleć, ale długość smyczy znacznie ograniczała możliwości dzikich harców.
Szukasz kumpla do spacerów, towarzysza na długie wieczory, wiernego przyjaciela, który zawsze będzie Cię radośnie witał, adoptuj IMBIRA.
Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z wolontariuszką.
Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.
Pomożemy w transporcie psiaka do innego miasta.
W sprawie adopcji proszę dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji