Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Iron

115
Pupilove.pl

Iron, niespełna roczny, przepiękny i mądry pies szuka domu

Iron dawniej Kapsel został wyciągnięty ze schroniska w Radysach w bardzo ciężkim stanie, wygrał walkę o życie ale los się do niego nie uśmiecha. Został adoptowany w czerwcu tego roku. Niestety ze względu na wielkość psa (urósł za duży) właściciele zdecydowali się na oddanie Go. W związku z tym szukamy dla niego nowego domu takiego już na zawsze.
Iron jest energiczny i potrzebuje dużo ruchu, lubi kiedy poświęca się mu dużo czasu do nauki i zabawy Uwielbia gonić ptaki, kopać w ziemi, ganiać za piłką, bawić się z innymi psami (nie wiemy jaki ma stosunek do kotów). Jest bardzo mądry, umie obecnie wykonywać komendy: siad, łapa 1 i 2, zostań, poproś, slalom między nogami, je na komendę smacznego ! W domu utrzymuje czystość, nie niszczy, ładnie podróżuje samochodem, uwielbia zabawki (najbardziej pluszami, które można rozrywać, ,uwielbia zabawy z piłkami, kopać w ziemi, jest psem wiernym, obronnym (nie agresywnym) przywiązuje się do swojego właściciela. Potrzebuje stanowczości i cierpliwości. Nie nadaje się do małych dzieci ponieważ skacze i może obszczekiwać ale nie jest agresywny. Jest idealny dla osoby, która będzie go uczyć i poświęci mu dużo czasu i miłości.
Iron jest wykastrowany i zaszczepiony. Obowiązuje umowa adopcyjna i wizyta przed adopcyjna.
Bardzo prosimy o przemyślenie decyzji o adopcji psa.

tel. 665 158 238

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji