Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Irysek

12788130_1329484450410289_720631694_n

Nasz Irysek to bardzo smutny i nieszczęśliwy piesek.
Urodzony w nieodpowiednim domu, niekochany, niechciany, porzucony… Ta historia ciągnie się za nim już ponad 4 lata… Już 4 lata czeka na nowe życie za wysokim, schroniskowym murem…

Irysek to psiak w średnim wieku. Niemal całe życie za kratami odebrało temu aniołkowi chęć do życia. Stracił już nadzieję w to, że zasługuje na bezpieczny dom i ciepłe serce człowieka.

Uwierzył, że jego przeznaczeniem jest umrzeć jako schroniskowy numer, po cichu, w samotności i wielkim cierpieniu.

Ciężko żyć w schronisku takim drobnym i nieporadnym jak Irysek aniołkom. Inne zwierzaki zawsze wygrywają w walce o miskę, o suchą budkę. Irysek nie potrafi już walczyć o swoje. Nie widzi sensu w codziennej walce o przetrwanie. Bo o cóż miałby walczyć? Co to za życie w schronisku? Czy to w ogóle jest życie?

Irysek to niepozorny i nierzucający się w oczy psiak. Zwykły czarny kundelek, który ginie w tłumie ładniejszych, puchatych i kolorowych psiaków. Trzeba mieć naprawdę dobre serce by dojrzeć wśród tłumu bezdomności jego smutne, błagające brązowe oczka…

Są psy które bardziej niż inne potrzebują opieki człowieka. Irysek jest właśnie takim psiakiem. Jedynie w ciepłym i bezpiecznym domu poczuje się pewnie na swoich łapkach i znów wesoło machnie ogonkiem.

Bardzo lubi kontakt z człowiekiem i wiele cierpienia sprawia mu rozstanie z wolontariuszem, kiedy odprowadzany jest z powrotem do swojego maleńkiego kojca. Potrzebuje dotyku ludzkiej ręki, potrzebuje głasków i wyrazów miłości.

Musi znów uwierzyć, że coś dla nas-ludzi znaczy.

Irysek jest zaszczepiony i odrobaczony. My nie potrafimy już zrobić dla niego nic więcej. Szukamy mu domu, ale jak dotąd nikt o niego nawet nie zapytał.

Czy Irysek może liczyć na Ciebie? Czy to Tu uratujesz to cudowne psie istnienie?

Psinek mieszka w przytulisku w Busku-Zdroju, ale nie zrażaj się, proszę kilometrami. Wiemy, że to kawałek drogi, ale transport zawsze jakoś da się zorganizować.

Zastanów się czy możesz podarować Krawatkowi dom, o jakim marzy, dom jakiego nigdy nie miał…

Zadzwoń: 668 332 546 po godzinie 17tej lub 601 245 643

IRYSEK CZEKA…

 

Psy do adopcji z pupilove.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji