Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Iskra i Bąbelek

10600533_817972688313366_4733386560679773900_n

Może jeśli cuda się zdarzają, to uda się znaleźć im wspólny dom?

Iskra jako szczeniak została wyrzucona jak śmieć na ruchliwej ulicy obok zakładu, w którym później zamieszkała. Błąkała się między autami, głodna i przemoknięta. Miała zostać na chwilkę, ale nikogo chętnego nie było na to małe nieszczęście. Została tam na stałe, aż do zamknięcia zakładu.. teraz trafiła do schroniska..

Bąbelek jest już seniorkiem, przeszłość to już historia zakochanego kundla. Mały, nieśmiały, uroczy i piękny kundelkowy senior. Wyrzucony, niechciany, niepotrzebny. Błąkał się, przeganiany z kąta w kąt. Wielokrotnie postrzelony z wiatrówki. Sam sobie wybrał miejsce, w którym chciał zostać. Owy zakład, gdzie Bąbelek, mimo to że przeganiany, postawił na swoim i został. Stopniowo zbliżał się do pracowników, był bardzo nieufny, ale gdy wiedział już, że nic mu nie grozi, zakumplował się z każdym i wesoło witał w pracy.

Pracownicy dbali o te psiaki, karmili, szczepili z własnych pieniążków.
Psiaki okazały się pospolitym pieszczochami. Nie wiedziały co to buda!
Niestety, zakład zamknięto, psy trafiły do schroniska. Brudno, zimno, ciasny boks, bez przytulania, głaskania- posmutniały, to już nie te wesołe psiska.

Ale wystarczy wypuścić je na wybieg, poświęcić kilka minut uwagi.. W schronisku bardzo tęsknią za ludźmi 🙁

Czy jest szansa, że ktoś znowu odmieni ich los? Oba psiaki umieją chodzić na smyczy, są usłuchane, grzeczne, przyjazne.

Mieszkają w schronisku w Busku-Zdroju, ale możemy dowieźć je do nowego domu.

Więcej informacji pod nr: 601 245 643.

Filmik z psiakami: https://www.youtube.com/watch?v=cnXV0aNa9lY

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji