Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Izydor

izydor0

IZYDOR dojrzały psiak szuka domu, kochanego i cierpliwego domu.

Izydor to starszy psiak. Trafił do schroniska po śmierci właściciela wraz z 9 swoich kumpli. Przez długi czas psiak nie pozwolił do siebie podchodzić, upiornie szczekał ale nigdy nie zrobił nikomu krzywdy. Bał się smyczy, obroży w związku z czym spacery były w sferze marzeń. Boks okazał się niezbyt dobrym wyjściem z sytuacji dla Izydora. Psiak został przeniesiony na wybieg i nareszcie poczuł się swobodnie. Ania (pracownik schroniska) długo pracowała nad Izydorem. Z pomocą przyszła Dominika (przyszła behawiorystka) i udało się w końcu wyprowadzić Izydora na pierwszy spacer na smyczy. Psiak nie wiedział jak się odnaleźć w tej sytuacji. Nie wiedział czy się cieszyć, czy się bać, czy szczekać. Jak na pierwszy raz wyszło nadzwyczaj dobrze i choć zachowanie (mocno szczekliwe) Izydora odstrasza wiele osób to tak naprawdę ten psiak potrzebuje swojego człowieka, domu, w którym będzie kochany, potrzebuje cierpliwych ludzi, ciepłej budy i ogrodu do biegania. Najważniejszy jest jednak dla niego stały kontakt z człowiekiem, bez tego psiak nie będzie się rozwijał, nie będzie stawiał kroków naprzód, a przecież w przypadku Izydora chodzi o pełną socjalizację i życie bez stresu.

Izydor to pies nie dla każdego, ale są na pewno osoby, które mają duże doświadczenie i mogłyby sprawić, że Izydor nareszcie zaufa.

Izydor przebywa w schronisku w Skierniewicach.

Kontakt: 691129389 (Małgorzata)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji