Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Jaga

179
Pupilove.pl

Niewielka, czekoladowa Jaga, dzieciolubna, bezkonfliktowa, pokochaj!

STARSZA PANI mieszkała w okolicy Sochaczewa. Przygarnęła trzy bezdomne sunie. Pani WIESIA bardzo kochała swoje trzy sunie. Były kochane rozpieszczane. Niestety Pani Wiesia z racji podeszłego wieku i choroby musiała sprzedać swój dom i wyprowadzić się do córki do Warszawy. Nie mogła jednak zabrać ze sobą ukochanych suń. Strasznie rozpacza z tego powodu.
Nie mogłyśmy odmówić temu rozpaczliwemu wołaniu o pomoc. Musimy pomóc tak, jak ona kiedyś pomogła tym suniom. WSZYSTKIE TRZY są bardzo grzeczne, ale naprawdę tęsknią i cały czas czekają i nadsłuchuja kroków uwielbianej pani.
POMÓŻMY ZNALEŹĆ kochane domy. Sunie są małe, bardzo dobrze wyglądają, ponieważ Pani Wiesia bardzo dbała, by niczego im nie brakowało.

JAGA – to 2-3 letnią, małą, czekoladowa sunią. Jest bardzo grzeczna, nadaje się do domu. Kocha dzieci, koty i inne psy. Jaga czeka na nowych właścicieli w FUNDACJI KUNDELEK.
Adopcja dla miłośników zwierząt, którzy zapewnią suni ciepły i bezpieczny domek. Obowiązuje procedura adopcyjna.
Jaga jest wysterylizowana, odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona i zaczipowana.

Telefony kontaktowe
Anna Zientara 600-513-892
Marta Włodarczyk 506 970-844

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji