Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Jaga

41
Pupilove.pl

Jaga wesoła, domowa, łagodna suczka mix husky ADOPCJA

Jaga to ok. 5 letnia suczka o zjawiskowym wyglądzie, mająca w sobie krew siberian husky.
W sierpniu 2016 r. trafiła do jednego z małopolskich schronisk. Nie znamy jej przeszłości. Jej piękne, niebieskie oczy szybko zaczarowały osobę o dobrym sercu i Jaga trafiła do domu tymczasowego.
Jest łagodna w stosunku do ludzi i dogaduje się z innymi psami. Ładnie bawi się z innymi czworonogami, jednak nie da sobie w kaszę dmuchać.
Warunki domowe nie są jej obce, dobrze wie do czego służy łóżko 🙂 Widać, że mieszkała kiedyś w domu, zna podstawowe komendy.
Suczka umie chodzić na smyczy, dobrze odnajduje się w nowych sytuacjach. Nie jest bojaźliwa, ani nadpobudliwa. Widać, że ktoś włożył w nią kiedyś dużo pracy i serca. Być może później stała się niepotrzebna?
Jaga to kontaktowa, przyjacielska panienka, mająca jednak, jak każdy północniak, swój charakterek.
Idealnie będzie nadawała się dla aktywnej osoby/ rodziny, która poświęci jej odpowiednią ilość czasu i uwagi.
SZUKAMY DOMU Z INNYM PSEM/ PSAMI. Jaga świetnie się z nimi dogaduje i wraz z psami ładnie zostaje w domu. Zostając zupełnie sama może mieć lęk separacyjny.
Przebywa w woj. śląskim, w okolicach Zawieracia. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna odraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Z góry dziękujemy za oferty na łańcuch, do budy i do kojca.

Kontakt:
Kasia 660 716 564

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji