Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Jero

20-5

Witaj!

Przedstawiam Ci Jero, młodego, 4-letniego psa, który pozostał stabilnym, uległym i zorientowanym na człowieka psem, pomimo losu zgotowanego przez człowieka. Nie wykazuje problemów separacyjnych. Może zamieszkać w bloku gdyż jest średnio aktywny, co nie oznacza, że nie lubi się bawić. Jest bardzo kontaktowy, ale niezły z niego zazdrośnik, dlatego najlepiej czułby się bez towarzystwa innych zwierząt przy boku ludzi doświadczonych w prowadzeniu psów typu bull terier. Polecany do dzieci powyżej 12 roku życia. Jero mieszka aktualnie w hoteliku pod Radomiem. Z ufnością czeka na miłość, na którą zasługuje. Z wiarą czeka na najmniejszy czuły gest, za który po stokroć się odwdzięczy.

Ze względu na chwilowe problemy techniczne z telefonem zapraszam Cię do kontaktu drogą mailową (zwierzecapolana@gmail.com) lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej (www.fundacjazwierzecapolana.org)

Zachęcam do zadawania pytań.

Miłego dnia!

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji