Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Ergo

213
Pupilove.pl

Witam, mam na imię Ergo. Dopiero od niedawna wprawdzie, ale już się do niego przyzwyczaiłem. Wcześniej nie miałem imienia, swoją mamę pamiętam jak przez mglę, byłem małym szczeniaczkiem, kiedy mnie od niej zabrano i przypięto łańcuchem do czegoś, co nazywało się budą. Nie było mi dobrze, mokłem w deszczu, marzłem straszliwie w zimie, a w upały nie miałem gdzie się schronić. Chciało mi się pić i jeść, ale dostawałem rzadko coś do jedzenia i nie było ono dobre. Bolały mnie stawy, skóra swędziała, ale co miałem zrobić? Tak mijały lata. Chciałem żyć, ale kiedy nadeszła mroźna zima wiedziałem, że to będzie ta ostatnia i że przekroczę Tęczowy Most. Położyłem się na śniegu i czekałem na tę chwilę. Nagle zjawiły się dwie dziewczyny, dostałem coś pysznego do jedzenia, a potem zabrały mnie do czegoś, co nazwały samochodem i gdzieś zawiozły. Było mi tak dobrze, ciepło, miękko i czysto, a jakieś ręce głaskały moje nędzne futro. Nawet nie wiedziałem, że to takie przyjemne.

Mieszkam teraz z wieloma przyjaciółmi, z fajnymi ludźmi, nie jestem już na łańcuchu, mogę biegać, mam zabawki i codziennie dostaję pyszne jedzenie. Chce mi się żyć, skakać, bo już mnie nic nie boli. Ale to nie jest mój dom. Mówią mi, że jestem ładny, że jestem grzeczny i kochany. Staram się bardzo. Niektórzy jednak mówią, że jestem już stary, a ja wcale się tak nie czuję. Jestem w sile wieku. Chciałbym mieć dom, ale nikt mnie nie chce. Dlaczego? Obiecuję, że będę grzeczny, posłuszny, że przypilnuję domu.Tylko nie chciałbym już być na łańcuchu i chciałbym, aby moja miseczka nie była pusta. Pobiegałbym sobie chętnie w ogródku i byłbym wdzięczny za chwilę zabawy ze mną. Za dużo chcę? Może, ale ja też mam marzenia, a mówią, że czasem się spełniają.To ja poczekam.

Pozdrawiam

Ergo.

Ergo to duży pies w wieku około 7 lat, posiada komplet badań i szczepień, jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany.
Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i poadopcyjną oraz podpisanie w dniu adopcji umowy adopcyjnej, co ma na celu zapewnienie psu dobrego, odpowiedzialnego domu.


Kontakt:

Krakowskie Stowarzyszenie Obrony Zwierząt

501-801-553

ksozkontakt@wp.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji