Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Johnny-młody kawaler owczarka

johnny-onek-2
Johnny w typie rasy owczarka niemieckiego, młody szczeniak ok.4-5 miesięcy, o umaszczeniu czarnym podpalanym. Bardzo pogodny i wesoły jak przystało na młodego psiaka.W obecnej chwili uczy się być grzecznym psem pod okiem opiekunów, chodzi za człowiekiem i chce się bawić, przebywa razem z młodym psem ok 1,5 rocznym Faro, dzięki któremu nie zaznaje nudy.
Będziemy uczyć Johnnego chodzenia na smyczy jak również podstawowych komend lub zrobi to już jego przyszły opiekun. Owczarki bardzo szybko się uczą i dlatego nie widzimy problemu z jego wychowaniem.Obecnie Johnny jest zaczipowany, zaszczepiony oraz odrobaczony. Przed adopcją zostanie przebadany przez lekarza weterynarji
Warunkiem adopcji Johnnego jest wypełnienie ankiety przed adopcyjnej, wizyta przed adopcyjna oraz podpisani umowy adopcyjnej. Nie wydajemy psa na łańcuch i tylko do pilnowania posesji, zależy nam aby pies miał kontakt ze swoją rodziną i był jej pełnoprawnym członkiem.
Obecnie Johnny przebywa w Schronisku w Boguszycach Małych koło Rawy Mazowieckiej. Po Johnnego można przyjechać osobiście lub istnieje możliwość dowiezienia psa do przyszłych opiekunów.
Prosimy o kontakt telefoniczny

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji