Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Jonasz

14
Pupilove.pl

Jonasz, tolerancyjny, pozytywny psiak do pokochania

Jonasza zdjęcia zobaczyłam pierwszy raz w internecie.Był nienaturalnie wygięty,koślawy,inny niż wszystkie psy.Ogłoszony był jako BRZYDKI pies,od którego każdy odwraca wzrok.Urzekł mnie od pierwszej chwili i postanowiłam go uratować.

Jonasz mieszka w domowym hotelu dla psów.Po zabraniu go ze schroniska i podaniu leków okazał się pełnym energii,życia i radości psiakiem.Zaraża wszystkich swoim pozytywnym nastawieniem do życia.Jest przebadany wzdłuż i wszerz.Jak na swój wiek (12) Jonasz jest w świetnej kondycji zdrowotnej.Jego postawa w schronisku wynikała z ogromnego bólu jaki sprawiała mu wypadnięta rzepka.Nikt go nie diagnozował,więc pies bardzo cierpiał.Jonasz przeszedł operację i teraz czuje się dobrze.

Obecnie szukamy mu domu .Nie wydamy Jonasza do budy,ani kojca.Jonasz musi przebywać z ludźmi,mieszkać w mieszkaniu bądź domu z ogrodem.Jonasz uwielbia inne psy,jest bardzo tolerancyjny.Wchodzą mu na głowę,zaczepiają, a on tylko się cieszy.Jest pozytywny, rozbrajający i pełen łagodności.

Kontakt w sprawie adopcji: 665-219-400, amicus_canis@interia.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji