Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Jonia-schronisko-psy-do-adopcji

psy-do-adopcji-pupilove-jonia-spokojna-lagodna-kochana-suczka-mix-owczarek-adopcja-zwierzeta

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Jonia to dość sporej wielkości suczka przypominająca wyglądem psy w typie owczarka niemieckiego. Waży ok. 20 kg.
Jonia jest spokojna, ma łagodne usposobienie, bardzo cieszy się na widok ludzi, jest przyjaźnie nastawiona i zawsze wesoła. Jonia jest w wieku około 4-5 lat. Trafiła do naszego schroniska w listopadzie wraz z miotem szczeniąt i jak to często bywa, maluchy znalazły już nowe domy, mama nadal czeka. Jonia jest psem wpatrzonym w człowieka, kiedy ktoś da jej szansę, na pewno będzie wierną i oddaną przyjaciółką.
Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa, odrobaczona i zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi. Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch ani szczeniąt na zewnątrz.

Kontakt: 793 993 779
PROSIMY O KONTAKT POMIĘDZY 8:00-20:00

pupilove.pl psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji