Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Jukon

26219725_1512131765508938_9015346239591422244_n1

Jestem numerem, numerem schroniskowym i niczym więcej. Jem, śpię, jem, śpię, zapadam w niebyt i otępienie. Nie czuję nic. Zapomniałem już jak to jest, gdy dotyka cię przyjazna ręka człowieka. Nie pamiętam jak pachnie trawa, jak to jest czuć wiatr w nozdrzach . Cały czas czuję zapach stresu, smutku i rezygnacji. Nienawidzę tego zapachu, ale on jest ze mną cały czas. Wiecie dlaczego?  Bo to mój zapach.  Wypełnia całe moje ciało i cała psią dusze. Chciałbym zasnąć i nigdy się nie obudzić, ale budzę się codziennie  i pierwsze co się pojawia to brak nadziei.

 

Tak wyglądała jego codzienność. Jukon to piękny i energiczny pies w typie syberian husky, wyciągnięty zza schroniskowych krat. Obecnie dzięki fundacji przebywa w hoteliku dla zwierząt, jednak żeby odzyskać wiarę w człowieka potrzebuje znaleźć swój wyjątkowy dom. Wiek ok 5 lat.

 

Szukamy domu, który zaspokoi naturalną dla Jukiego potrzebę przemierzania przestrzeni, czy to na długich spacerach czy biegach. Potrzebny dom bez kotów ze względu na silny instynkt łowiecki. Pies jest wykastrowany, zaszczepiony, posiada czipa, odrobaczony i zabezpieczony przeciwko kleszczom.

 

Obowiązuje ankieta i wizyta przedadopcyjna.

Kontakt:
Fundacja Człowiek i Pies
Ania 605 965 955

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji