Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Jukon-adoptowany

fb_img_1476213053843

To strasznie smutne, kiedy pies stworzony do pokonywania wielu kilometrów w towarzystwie człowieka trafia nagle do schroniskowego boksu. Czemu tu wylądował? Miał olbrzymie pokłady energii? Wył? Uciekał czy może polował na mniejsze od siebie zwierzęta?

Jukon, to  piękny pies w typie husky, który został znaleziony na ulicy w Głownie. Unikał ludzi. Od jak dawna się błąkał, tego niestety nikt nie wie. Pies jest łagodny i zrównoważony, dobrze dogaduje się z suczkami. Pełen energii, łaknący kontaktu z człowiekiem. Delikatny, zrównoważony i cierpliwy. Ale także wymagający dużo ruchu i pracy. Jukon dusi się w schroniskowym boksie, najszczęśliwszy jest wtedy, gdy może wyjść z wolontariuszami na spacer. Najchętniej spaceruje na długiej lince. Niestety w schroniskowych warunkach nie jesteśmy w stanie zapewnić mu optymalnej dawki ruchu. Jukon szuka domu świadomego potrzeb rasy.

Jukon jest wykastrowany.

Przebywa w przytulisku w Głownie, ale do nowego domku możemy go dowieźć.

Kontakt w sprawie adopcji :

Agnieszka 509 104 718

kontakt@przytuliskoglowno.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji