Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Julek

julek1

JULEK – psi staruszek ma nadzieje na dom.

Julek to nasz psi staruszek (sporo staruszków w naszym schronisku). Psiak ma ponad 12 lat ale jeszcze tli sie w nim nadzieja na lepsze jutro. Trafił do nas wraz ze swoim przyjacielem Luckiem. Niestety Lucek bardzo chorował miał wodobrzusze i odszedł od nas. Julek żyje, ale nie jest już tym samym Julkiem. Zawsze głośno szczekał, cieszył się na widok opiekunów, wszędzie było go pełno i nagle kiedy zabrakło Lucka nasz Julek jakby umarł razem ze swoim przyjacielem. Stracił chęć do życia, nie chce wchodzić do boksu, nie ma ochoty szczekać … .

Pilnie szukamy dla Julka wyjątkowego domu, ludzi, którzy nie boją się adopcji starszego psa i którzy zapewnią Julkowi opiekę weterynaryjną.

A może ktoś z was chciałby pomóc Julkowi jako wirtualny opiekun? Gdyby udało się zebrać pieniążki na hotel dla Julka wówczas psiak dostałby namiastkę drugiego życia. Koszt hotelu to ok 300zł. Jeśli udałoby się zebrać deklaracje to działamy i wspólnie spróbujemy odmienić los Julka.

Julek przebywa w schronisku w Skierniewicach.

Kontakt: 691129389 (Małgosia)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji