Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

JULEK

18492784_1332279880183519_608440406_n

Trzy lata to dobry wiek dla psa. Już wyrasta się ze szczenięcych awantur, a wciąż można się cieszyć zabawą z własnym Człowiekiem. No właśnie…Julek nie ma domu ani własnego człowieka :(. Jest bardzo fajnym, pozytywnie nastawionym do życia psiakiem. Żadne tam problemy czy niemiłe niespodzianki, proszę Państwa. To inteligentny jegomość i szybko przyswaja zasady – w tej chwili zgodnie żyje z innymi psiakami w hoteliku. Nawet krótki konflikt z kotem powstał z winy kota – Julek to opanowana jednostka, ceniąca sobie spokój. Na spacerach również nie jest przesadnie aktywny – dłuższe bieganie przecież męczy i lepiej z godnością kroczyć obok opiekuna.

Człowiek to centrum julkowego świata. Psiak bardzo potrzebuje bliskości i wręcz uwielbia spokojne wieczory na kanapie. Łagodny, uległy, wielki pieszczoch.  Ogólnie jest cudny.

Ma kłopoty z końcówką uszka, dlatego przyszły właściciel powinien liczyć się z koniecznością obserwacji. Wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany i odrobaczony. Jest niewielki – waży ok. 12 kg.

Julek czeka w hoteliku w okolicach Poznania. Kontakt telefoniczny pod nr 505-158-004 lub mailowy na adres jenkin.74@wp.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji