Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Julek

image

Ile mozna siedzieć za kratami?! Ile osób jeszcze przejdzie obok i nie zauważy tego kochającego psiego serca?! Czy szanse na adopcje skresla jego wygląd – bo nie jest rasowym owczarkiem? Czy jednak wiek – bo nie jest najmłodszm psem? A może jedno i drugie?!
Ten poczciwy chłopak ma ok 8 lat. Julek jest bardzo przyjacielski. Kontaktowy i otwarty, ufny i spragniony czułości. Jak ma ochte to nawet poda łapę. Łagody i tolerancyjny, lubi biegać z człowiekiem, uczesniczył z nami w dogtrekkingach. Zgadza się z innymi psiakami. Dojrzały psi ideał!
Nie mógł juz dłużej siedzieć za kratami, został zabrany i awaryjnie umieszczony w domu tymczasowym gdzie uczy się zasad życia w otoczeniu ludzi i zwierząt. Nie sprawia problemów, ludzi psie towarzystwo ale przede wszystkim uwielbia człowieka, Patrzy tylko by sie wtulic i byc głaskanym. Odda całe swe psie serducho za miłośc i opiekę. Potrzebuje ciepła, potrzebuje domu, potrzebuje godnego życia.

BŁAGAMY o wspaniały dom dla tego chłopaka!!!
Dane kontaktowe
Marta 604520889

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji