Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Juniorek

119
Pupilove.pl

Grzeczny, przyjazny Junior, młody psiak szuka DOMU na zawsze!

JUNIOREK jest u nas od grudnia 2016. W tej chwili ma ok. 1,5 roku i jest bardzo fajnym, młodym psiakiem. JUNIOREK jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony, więc może praktycznie od razu ruszać do nowego domu.

Z innymi psami w swojej grupie JUNIOR dogaduje się bez problemu. Bardzo lubi wychodzić na dłuższe spacery i pięknie chodzi na smyczy. To prosty w obsłudze psiak, może trochę roznosi go energia, ale w tym wieku to normalne. JUNIOR ładnie jeździ autem, jak również zachowuje się grzecznie w mieszkaniu. Podczas krótkiego pobytu w Warszawie (badania) nie przeszkadzały mu również obecne koty i praktycznie od razu zajął kanapę jako miejsce pobytu. JUNIOR bardzo tęskni za własnym domem i będzie wspaniałym kompanem dla osoby, która go przygarnie. Jest przyzwyczajony do przebywania w domu, tak więc na pewno szybko przystosuje się do nowych warunków i będzie cudownym przyjacielem.

Warunkiem adopcji JUNIORKA jest wypełnienie ankiety oraz wizyta przedadopcyjna w ew. domu pieska. JUNIOR szuka domu, gdzie będzie mieszkał z rodziną, nie na zewnątrz.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej:
509 201 457 (Ewa)
513 430 207 (Agnieszka) lub email wesi@gazeta.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji