Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kacper-schronisko-psy-do-adopcji

image-32

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Kacper… kolejna ofiara ludzkiej bezduszności i obojętności. Zapewne był ulubieńcem rodziny jako mała włochata kulka, ale cóż… Kacper podrósł, okazał się niewygodnym obowiązkiem i jak tysiące innych psów wyłądował na ulicy. Ile czasu się błąkał? Tego nie wiem nikt. Został znaleziony na osiedlu jak zaczepiał każdego człowieka i merdaniem ogona prosił o dom. W większości odstraszny kopniakami wreszcie trafił do schroniska.
A tam niestety nie dałby sobie rady ze swoim uległym zachowaniem, więc trzeba było go jak najszybciej umieścić w domu tymczasowym. I tu niespodzianka- Kacper, który wyglądem odstraszyłby nie jednego zbója, okazał się cudownym psem idealnie dogadującym się z innymi psimi rezydentami. Możnaby rzec, że Kacper to pies idealny- chętny do nauki, wpatrzony w człowieka i bardzo pojętny. Kocha dzieci, chętnie zamieszka w domu z innymi psami, nawet większymi od siebie, bo uważa je za swoje stado. Kacper jest zaszczepiony i odrobaczony, posiada książeczkę zdrowia. W przeszłości zapewne był bity, gdyż boi się pewnych zachowań, ale już przekonał się, że czowiek to także dobro i miłość.
Psiak ma około roku, więc jest to idealny czas na naukę poprzez zabawę.
Kontakt ws adopcji: Marita 690-323-719
Nie możesz zaadoptować? Udostępnij prosimy <3

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji