Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

KAJ

unnamed-1
Pupilove.pl

Poznajcie Kaja – przepięknego, ok.6-letniego olbrzyma w typie sznaucera.

Kaj kocha ludzi bezgranicznie, jest bardzo otwarty i uległy w stosunku do człowieka, najchętniej chodziłby za opiekunem krok w krok :). Bardzo ceni sobie dotyk i pieszczoty – taki z niego słodziak i przytulas. Pomimo swojej postury i dużej siły fizycznej jest bardzo wrażliwy i szybko się denerwuje. Jego stosunek do psów nie jest jednoznaczny.  Prawdopodobnie dogadałby się z łagodną sunią.

Kaj boi się samotności, pozostawiony w domu potrafi wyć i próbuje wydostać się na zewnątrz. Najlepiej odnajdzie się w domu z ogrodem, pod opieka ludzi łagodnych i konsekwentnych – mile widziane doświadczenie z dużymi rasami.

Nasz pupil jest wykastrowany i zaszczepiony. Przebywa w hotelu w okolicach Radomia. O kontakt telefoniczny pod nr 724-425-008 prosimy od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17. Pozostałe dni i godziny – kontakt mailowy : zwierzecapolana@gmail.com.

Obowiązuje procedura adopcyjna – ankieta i umowa.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji