Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kajtek

1123
Pupilove.pl

Kompaktowy Kajtek, cudowny psiaczek szuka domu

Jestem Kajtek. Po prostu Kajtek. Nie chcę pamiętać swojego niedługiego życia, ale jeden, jedyny raz postaram się sobie przypomnieć i opowiem. Znaleziono mnie w górach i zamknięto w biednym, górskim azylu. Przy budzie, na łańcuchu. No i tak siedziałem. Opiekun, kiedy przychodził spuszczał mnie z łańcucha i pobiegałem, a lubię okropnie. A potem buda i łańcuch i tak życie podłe mijało.
W lecie zauważyła nas bezdomnych ciocia co mieszka za morzem i pokazała nas światu. Po kolei zabierali moich kumpli do domów, ja czekałem. Jesienią późną zabrali i mnie. Ciociom było żal, że tam w zimnie na łańcuchu zostanę. No to przyjechałem do Krakowa. Do domu tymczasowego. Nie opowiem, nie pamiętam, nie chcę pamiętać – mnie Psa, którego wszyscy lubili, którym brzuszek pokazywałem chętnie do miziania.
Zdarzył się cud, opieką objęła mnie Fundaja Jestem Głosem Tych Co Nie Mówią i ciocie zdecydowałay mnie ratować i pojechałem do hoteliku, gdzie jest inna ciocia – ciocia Gabi ma duzo czasu dla psów i zna sie na naszych emocjach. Ona powie jaki ja jestem, Ona nauczy mnie , przypomni mi jak byc Najwspaniajszym Psem na Świecie. Mam opiekę, ciepło i naukę.
Jestem młody, bardzo miziasty i aktywny! Taki ze mnie super wesołek. Mówią, ze jestem kochanym psem. Nie wiem co to znaczy, może Ty wiesz? Dasz mi szansę?

Telefony w sprawie adopcji:
Agata: 506 952 182 lub 500 055 822
Kasia: 601 407 756

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji