Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kajtulek

118
Pupilove.pl

Kajtulek łagodny, nieśmiały, skrzywdzony psiak ADOPCJA

Kajtulek to nieśmiały, delikatny psiak w wieku ok. 6 lat. Od 2 lat mieszka w hotelu dla psów i niestety do tej pory nikt nie zainteresował się jego adopcją.
Kajtulek nie miał łatwego życia, pierwsze lata ( od szczeniaka ) spędził na krótkim łańcuchu przywiązany do budy. Jakby tego było mało, regularnie obrywał razy- ot taka metoda na psa.
Kajtek niestety pamięta swoją przeszłość- boi się obcych ludzi. Nie jest jednak agresywny, nie próbuje gryźć, jak ma możliwość salwuje się ucieczką. Kiedy nie ma gdzie uciec zastyga w bezruchu- jak by czekał na cios. W stosunku do ludzi, których zna jest łagodnym psem, nie narzucającym się swoją obecnością. Umie chodzić na smyczy, jednak dalekie spacery w jego przypadku nie wchodzą w grę- zbyt duża ilość nowych obób, pędzące samochody i hałas powodują u niego strach.
Szukamy dla niego domu z ogrodem, najlepiej w cichej spokojnej okolicy. Kajtek nie nadaje się do mieszkania w bloku. Może mieszkać na zewnątrz, musi jednak mieć wybieg i spokojnego opiekuna, który da mu czas na aklimatyzację.
Kajtulek jest delikatnym psychicznie psem, który nie zasłużył na taki los. Ludzie szukają wesołych, radosnych psiaków, nie patrząc nawet na te które na ich widok z podkulonym ogonem przyklejają się do ściany.
Jednak Kajtulek jak każdy inny pies zasługuje na dom. Jest młody, jeszcze całe życie przed nim.
Może ktoś szuka nieabsorbującego psa, który będzie wdzięczny za miejsce do spania i kawałek miejsca??
Kajtek nie jest dużym psem, waży niewiele ponad 10 kg, jest drobnej budowy. Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany. Przebywa w Krakowie.

Kontakt:
Gosia 606129268

Obowiązuje wizyta przed adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji