Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kalinka

psy-do-adopcji-pupilove-piekna-kalinka-przyjazna-wesola-kochana-suczka-adopcja-krakow

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Kala to kochana, bardzo przyjacielska suczka w wieku ok. 5 lat. Kala jest psem średniej wielkości o pięknej , czarnej, błyszczącej sierści.
Kala jest spokojną suczką o umiarkowanym temperamencie. Jest kontaktowym, towarzyskim psem z wiecznym uśmiechem na pysiu.
Widać, że miała kiedyś dom, umie chodzić na smyczy, nie boi się ludzi. Kala jest bardzo łagodna, spragniona kontaktu z ludźmi.
Nie ma w niej cienia agresji. Dobrze dogaduje się z innymi psami, nie szuka konfliktów.
Jest cichym i spokojnym psem, który nie rzuca się w oczy. Zachowuje się jakby pogodziła się już ze swoim smutnym losem.
Nie wybiega radośnie, jak inne psy na powitanie odwiedzających. Siedzi lub stoi w kąciku i obserwuje.
To kochana suczka, która będzie wierną i lojalną przyjaciółką rodziny. Nie nadaje się do życia w kojcu, w izolacji, bez człowieka.
Czeka na dobry dom, gdzie zostanie pokochana bezinteresowną miłością- taką sama jaką obdarzy przyszłych opiekunów.
Jest zadbana, ma niedużą nadwagę. Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

Kontakt 793-993-779

PROSIMY O KONTAKT POMIĘDZY 8:00-20:00

pupilove.pl psy do adopcji

 

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji