Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kama

120
Pupilove.pl

Bystra, wesoła i posłuszna. KAMAn, pokochaj mnie!

HEJ! RZUCISZ MI PIŁECZKĘ? Aha…miałam się przedstawić. No to jestem Kama i uwielbiam jak ktoś rzuca mi piłeczkę albo sznurek, w ogóle uwielbiam wszystkie zabawki! Śmieją się, że jestem szybsza od Kubicy, ale na razie nie mam menadżera. Sama muszę to przyznać – niezła ze mnie wariatka. Jeżeli szukasz towarzystwa do joggingu albo chcesz aktywnie spędzać czas to…jestem idealną kandydatką!
KAMAn! Adoptuj mnie!

Kama to suczka z szalonym temperamentem. Jest śmieszna i zachowuje się jak szczeniak. Zabawka jest całym jej życiem. Bez zabawki nie wróci do boksu, nie zje, nie położy się spać. Kamusia świetnie czuje się w towarzystwie ludzi, zachęca każdego do zabaw, radośnie wymachując ogonem. Jest cały czas w ruchu. Lubi głaskanie i wszelkie pieszczoty. Jest wspaniałą towarzyszką spacerów: posłuszna, grzecznie chodzi na smyczy. Wyjątkowo szybko się uczy, ale najpierw trzeba ją zmęczyć. Rodzaj nagród – zabawa. Jest niewielka i szczuplutka. Negatywnie nastawiona do niektórych psów, nie toleruje dzieci. Poza tym idealna, wszystko do wypracowania.

Idealnym miejsce dla Kamy, byłby ciepły, kochający dom z wyjściem do ogrodu, żeby mogła się wybiegać i poszaleć.
Kama ma 10 lat. Jest zdrowa, wysterylizowana, odrobaczona i zaczipowana. Ma wszystkie aktualne szczepienia.

tel. 665 219 400
amicus_canis@interia.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji