Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Karmelek kochany, wesoły, łagodny psiak szuka domu

17
Pupilove.pl

Poszukujemy domu dla niedużego, wesołego, radosnego psiaka o imieniu Karmelek. Psiak trafił do nas kilka miesięcy temu, niestety nikt go nie szukał. To bardzo bystry, pogodny, pewny siebie piesek, który przejawia trochę cechy psów w typie terierów, ale nie jest ani dominujący, ani zaczepny jak mają w zwyczaju teriery. Karmelek jest nieduży – waży maksymalnie 10 kg, jest dość drobnej budowy o pięknym, mocnym umięśnieniu. Psiak na pewno może chodzić na duże odległości i będzie wytrwałym psim kompanem człowieka. Karmelek ma już troszkę siwizny na pyszczku, ale nie jest starym psem. Ma maksymalnie 4-5 lat. Jeszcze wiele wiele wspaniałych lat życia przed nim. Psiak ma piękne, rude umaszczenie. Sierść jest krótka, lśniąca, zadbana. Nie będzie problemów z jej pielęgnacją.
Karmelek pięknie i równo spaceruje na smyczy, jest posłusznym, współpracującym z człowiekiem, pogodnym czworonogiem.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt:
Iwona 793993779

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji