Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kimba

zpgrojkbtea-2

Hej! Przedstawiam Ci Kimbę! 🙂

To młoda (15-miesięczna), owczarkowata, średniej wielkości sunia (ok. 20 kg).
Jej historia jest niestety tak samo banalna, jak i bolesna. Kimba została przygarnięta, gdy była szczeniakiem. Wkrótce po tym, jej właścicielka wyjechała za granicę, zostawiając sunię pod opieką innych domowników. Niestety, z braku czasu i chęci do opieki, piec został pozostawiony sam sobie. Zaowocowało to wyobcowaniem ze świata zewnętrznego oraz koniecznością stopniowego oswajania z dużą ilością bodźców po znalezieniu się w nowym miejscu. Ze względu na swoją przeszłość Kimba potrzebuje czasu, by poczuć się swobodnie w towarzystwie nowej osoby, ale wobec znanych sobie ludzi jest bardzo przyjacielska, łagodna i uległa.
Od momentu, gdy trafiła pod opiekę Fundacji (w czerwcu tego roku) dała się poznać, jako bardzo inteligenty i chętny do nauki pies. Jest również bardzo skoczna i skoncentrowana na przewodniku, co pozwala myśleć, że jest to pies, który dobrze odnajdzie się w psich sportach.
Silnie przywiązuje się do opiekuna, szukając jego wsparcia w stresujących sytuacjach. Taką sytuacją jest np. spotkanie z innymi psami, z którymi próbuje nauczyć się kontaktu – wcześniej nie miała takiej możliwości. Co raz lepiej radzi sobie również z zostawaniem w samotności pod nieobecność opiekuna. Bardzo ładnie chodzi na smyczy.
Daj jej szansę na nowy, kochający dom, a ona ufnie poda Ci łapę. Jej oddanie, wierność i miłość są warte każdej ceny.
Prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 (724 425 008), w weekendy możesz skontaktować się z nami drogą mailową (zwierzecapolana@gmail.com). Odpowiemy na wiadomość tak szybko jak to tylko będzie możliwe.
Do usłyszenia!

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji