Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kimba

zpgrojkbtea-14

Hejka!

Mam na imię Kimba. Miałam kiedyś dom i ludzi, którzy obiecali mi miłość. Wodziłam za nimi oczami i wpatrywałam się w każdy ich ruch, ale oni jakby mnie nie zauważali…ciągle zajęci, ciągle w biegu. Zanim trafiłam na Polanę nie wiedziałam nawet, że świat jest tak ogromny! Mój – zamykał się w czterech ścianach.

Ale dosyć wspomnień! Chcę Ci się pochwalić. Co raz raźniej stawiam swoje kroki w nowej rzeczywistości. Mówią, że spacer ze mną to czyta przyjemność, bo potrafię chodzić na smyczy. Ufam moim opiekunom i lubię mieć ich przy sobie, kiedy spotykam inne psy. Taaaak…jestem trochę nieśmiała, ale jak już kogoś poznam to się rozkręcam. Jestem niezłym sportowcem. Uwielbiam biegać, aportować, uczyć się przez zabawę. Po cichu marzę nawet o jakiś psich zawodach, w których mogłabym pokazać swoje umiejętności.

Chciałabym powiedzieć Ci trochę więcej, ale lepiej będzie jak się spotkamy i się poznamy. Chwilowo mamy problemy techniczne z telefonem, wiec najlepiej napisać maila (zwierzecapolana@gmail.com), albo uzupełnić formularz na stronie internetowej Zwierzęcej Polany (www.fundacjazwierzecapolana.org).

Dzięki, że zwróciłeś na mnie uwagę! Jej…jak bardzo chciałabym Cię poznać…

Miłego dnia!

Kimba

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji