Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kimba

zpgrojkbtea-22

Kimba to bardzo młody pies, który znudził się ludziom, przez których został przygarnięty. Suczka spędziła pierwszy rok swego życia bez kontaktu ze światem zewnętrznym. Od momentu gdy trafiła do Zwierzęcej Polany wykonała jednak wiele pracy i co raz śmielej reaguje na nowe bodźce.

 

Kimba to prawdziwy wulkan energii – jest idealnym kompanem dla aktywnych osób. Uwielbia biegać, bawić się zabawkami i aportować. Jest bardzo skoczna i łatwo skupia uwagę na przewodniku, istnieje spore prawdopodobieństwo, że będzie można uprawiać z nią psie sporty.

Pies potrzebuje trochę czasu, by poczuć się swobodnie w towarzystwie nowej osoby oraz innych psów, ale wobec znanych sobie ludzi jest bardzo przyjacielska, łagodna i uległa. Silnie przywiązuje się do opiekuna, w stresujących sytuacjach szuka u niego wsparcia i wskazówek, jak się zachowa. Ładnie chodzi na smyczy, coraz lepiej radzi sobie z zostawaniem w samotności pod nieobecność opiekuna.

Prosimy o kontakt telefoniczny (724-425-008) od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-17, w weekendy możesz skontaktować się z nami drogą mailową (zwierzecapolana@gmail.com). Odpowiemy na wiadomość tak szybko jak tylko to będzie możliwe.

Do usłyszenia!

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji