Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kimba

zpgrojkbtea-2

Hej! Przedstawiam Ci Kimbę! 🙂

To młoda (15-miesięczna), owczarkowata, średniej wielkości sunia (ok. 20 kg).

Jej historia jest niestety tak samo banalna, jak i bolesna… Kimba została przygarnięta, gdy była szczeniakiem. Wkrótce po tym, jej właścicielka wyjechała za granicę, zostawiając sunię pod opieką innych domowników. Niestety, z braku czasu i chęci do opieki, pies został pozostawiony sam sobie. Zaowocowało to wyobcowaniem ze świata zewnętrznego oraz koniecznością stopniowego oswajania z dużą ilością bodźców po znalezieniu się w nowym miejscu.

Od momentu, gdy trafiła pod opiekę Fundacji (w czerwcu tego roku) dała się poznać, jako bardzo inteligenty i chętny do nauki pies. Jest również bardzo skoczna i skoncentrowana na przewodniku, co pozwala myśleć, że jest to pies, który dobrze odnajdzie się w psich sportach.

Ze względu na swoją przeszłość Kimba potrzebuje czasu, by poczuć się swobodnie w towarzystwie nowej osoby, ale wobec znanych sobie ludzi jest bardzo przyjacielska, łagodna i uległa.

Silnie przywiązuje się do opiekuna, szukając jego wsparcia w stresujących sytuacjach. Taką sytuacją jest np. spotkanie z innymi psami, z którymi próbuje nauczyć się kontaktu – wcześniej nie miała takiej możliwości. Co raz lepiej radzi sobie również z zostawaniem w samotności pod nieobecność opiekuna. Bardzo ładnie chodzi na smyczy.

Daj jej szansę na nowy, kochający dom, a ona ufnie poda Ci łapę 🙂 Jej oddanie, wierność i miłość są warte każdej ceny.

Prosimy o kontakt telefoniczny (724 425 008) od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17, w weekendy możesz skontaktować się z nami drogą mailową (zwierzecapolana@gmail.com). Odpowiemy na wiadomość tak szybko jak to tylko będzie możliwe.

Do usłyszenia!

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji