Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kircia

155
Pupilove.pl

Kircia kochana, dojrzała malamucia panna ADOPCJA alaskan malamute

Szukamy domu dla Kirci, kochanej, wesołej, energicznej psicy w typie alaskan malamute. Kircia to chodząca misia, która z każdym się wita, do każdego gada po malamuciemu próbując wyłudzić głaskanie.
Nie ma w niej cienia agresji. Jest pogodną i towarzyską panną. Mimo, że mieszka w hoteliku dla zwierząt, za wszelką cenę próbuje wprowadzić się do domu, jednak na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. Kircia już swoje w życiu przeszła – przez 2 długie lata mieszkała w kojcu na klepisku, bez dachu i budy ;( Nie zmieniło to jej miłości do ludzi i świata.
Ma ok. 7-8 l., pierwsza młodość i szczenięce nieogarnięcie już za nią. Dla tej malamuciej damy szukamy domu, gdzie będzie członkiem rodziny a nie podwórkowym ” burkiem”. Nie wiemy jak zachowa się zostawniona sama w mieszkaniu więc polecamy ją do domu z ogrodem lub do mieszkania dla osoby, która w razie problemów będzie pracowała z psiakiem.
Kiri toleruje inne psy, zdarzają się jednak takie, któe nie bardzo przypadną jej do gustu.
Ma już swoje lata więc 4 piętro bez windy raczej odpada. Po Kirci nie widać wieku, jest wesoła, energiczna, aktywna. Na pewno jeszcze przez kilka lat dotrzyma kroku w długich spacerach. Powinna dogadać się z dziećmi.
Nadaje się na 1 północniaka, dla osób które zaczynają przygodę z rasą.
Przebywa w okolicach Łodzi. Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Kontakt
Fundacja Adopcje Malamutów
Kasia 660716564

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji