Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kłaczek

168

KŁACZEK – puchate szczęście do pokochania!

Kłaczek – Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie
numer rej.: 86/15
Rok urodzenia: ok. 2009

Kłaczek zamieszkuje schronisko już od dawna. Zyskał imię ze względu na mięciutkie futerko. Niewątpliwie pielęgnacja sierści wymaga nakładu pracy, lecz warta jest dla odsłonięcia pełnej jego krasy. Kłaczek szybko poznał się na zasadach spaceru. Nie ciągnie smyczy, a jedynie wykorzystuje jej całą długość. Nie ustaje w eksploracji terenu. Podąża jednak za prowadzącym. Reaguje na przywołanie, a kontakt z człowiekiem zalicza do przyjemnych.
Innymi psami i sukami czasem bywa zaciekawiony, natomiast zazwyczaj mija je przyspieszając, by jak najkrócej przebywać w ich pobliżu. Wydaje się znać zasady psiej komunikacji.
Jest nieśmiały, ale zawsze optymistycznie nastawiony do świata. Buźka mu się ciągle śmieje. Jest zaszczepiony i odrobaczony. Przebywa w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie.
Po zwierzaka trzeba przyjechać osobiście -WYPEŁNIĆ ANKIETĘ – OBOWIĄZUJE WIZYTA PRZEDADOPCYJA – NAJLEPJEJ TEŻ BYŁO BY ABY ZAINTERESOWANY PRZYJECHAŁ I ZAPOZNAŁ SIĘ Z PSEM

Kontakt
Kasia 501 71 55 58
kasia.ada91@gmail.com

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji