Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Klara-schronisko-psy-do-adopcji

psy-do-adopcji-pupilove-klara-cudna-sunia-do-adopcji-pokochaj-i-przygarnij-zabrze

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Witam, mam na imię Klara, trafiłam do schroniska z interwencji 11 listopada 2015 roku z ul.Rogera, gdzie zostałam haniebnie przywiązana do śmietnika. Potraktowana jak śmieć i tak też porzucona. Jestem małą, kilkuletnią już damą, która potrafi jeszcze biegać, skakać, szaleć. Wiem co to dobra zabawa i niejednego szczeniaka przechytrzę. Jestem radosną, miłą i bardzo przyjazną suczką. Uwielbiam przebywać z człowiekiem, chciałabym móc tak zawsze. Ale tutaj niestety kończy się to zaraz po spacerku, zostaję odprowadzona do boksu i muszę czekać aż do rana kiedy znowu zobaczę człowieka, który bierze mnie na spacerek. A Ty weźmiesz mnie może na jakiś dłuższy spacerek, najlepiej do swojego domu?

Czy może pojawi się ktoś o wielkim sercu kto podaruje jej spokojną, szczęśliwą jesień życia u swojego boku? Wystarczy tylko dobre serce, odrobina czasu i miejsca w swoim domu.
Kontakt w sprawie adopcji telefoniczny nanumer 32 271-47-97 lub osobisty ul. Bytomskiej 133 w Zabrzu-Biskupicach w godzinach otwarcia biura czyli dni robocze 10-17, a w weekendy i Święta 10-15.

pupilove.pl psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji