Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kleks

dsc04866
Kleks to dwuletni śliczny psiak średniej wielkości którym zapewne nikt od szczeniaka się nie zajmował. Niestety to wszystko bardzo wpłynęło na jego psychikę i z tego powodu ma silny lęk separacyjny. Nie potrafi żyć bez człowieka, zostając samemu w domu zaczyna niszczyć i szczekać. Plusem jest to że zachowuje czystość. Boi się też gwałtownych ruchów i nie lubi gdy nowa osoba głaszcze go przy karku. Kleks jest psem nieufnym do nowych osób ale gdy już je pozna to bez problemu da się pogłaskać, wyprowadzić na spacer.
Z powodu lęku separacyjnego najlepszy byłby dom w którym cały czas ktoś jest. Kleks powinien też być pod opieką behawiorysty który pomoże go wyprowadzić z jego lęku separacyjnego. Dom bez całkiem małych dzieci.
Kleks na inne psy reaguje różnie, woli psiaki mniejsze od siebie aczkolwiek ostatnio wychodzi z psami większymi i nie było źle więc jest to wszystko do wypracowania. Na smyczy chodzi dobrze, jest karnym psem który się słucha ale opiekun musi też być stanowczy wobec niego. Ładnie wykonuje komendy.
Kleks to fajny psiak który zasługuje na kochający dom tylko trzeba chcieć z nim popracować. Niestety wygląda na to że od szczeniaka nikt go nie wychował, porzucał i stąd takie zachowanie.
Kleks znajduje się w schronisku na Śląsku
Kontakt: 791 026 277

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji