Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

KLIMEK

2
Pupilove.pl

W naszym schronisku psy są socjalizowane, regularnie chodzą też na spacery. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.

WOLONTARIUSZE SZUKAJĄ DOMU DLA GŁADKOWŁOSEGO, ŚREDNIEJ WIELKOŚCI PSA.

Imię: KLIMEK

Wiek: 2-3 LATA

Waga: 19-20 kg, sięga za kolano.

Do takich psów jak KLIMEK wolontariusze mają szczególny sentyment. Kiedy trafił do schroniska, przez kilka dni nie wychodził w ogóle z budy, dopóki wszyscy nie poszli do domów. Zaczęliśmy mu otwierać boks dając możliwość wyboru, czy chce nadal tkwić w swoim bezpiecznym kącie czy też zaryzykuje i odważy się wyjść. Mijały dni, otwarte drzwi budziły coraz większą ciekawość, aż wreszcie nastąpił przełom i KLIMEK wyszedł. Początkowo na trochę i tylko w okolicy kojca, potem zaczął się czuć coraz swobodniej, wylegiwał się na piasku i nawet poszczekiwał jak zobaczył kogoś obcego.

Teraz to już normalny pies, choć nadal zdystansowany wobec osób , których nie zna. Osobie , której zaufa odda jednak całe swoje psie serce.

Nadal nie chodzi na smyczy, więc szukamy dla niego domu z ogrodem.

Akceptuje inne psy.

Reakcję na koty możemy sprawdzić w razie potrzeby.

Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.

Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z wolontariuszką. W sprawie adopcji można dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.

KONTAKT w sprawie adopcji:

534667299

adopcje.erka@gmail.com

Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując psa bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego los na następne kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji