Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Koksa i Sparta

psy-do-adopcji-pupilove-kolezanki-od-serca-koksa-i-sparta-suczki-szukaja-domu-adopcja-_rev008

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Koksa i Sparta to dwie młode, około 1,5-roczne, bardzo kontaktowe suczki. Są średniej wielkości. Koksa waży około 17-18kg, Sparta około 14kg. Obie suczki są bardzo wesołe. Gdy zaprzyjaźnią się z danym człowiekiem są mu bardzo oddane. Witają się, przybiegają nadstawiając grzbiet do głaskania, liżą po rękach, merdają wesoło ogonkami.
Koksa w miarę dobrze spaceruje na smyczy, Sparta (ta mniejsza) jeszcze się boi, ale przy cierpliwym opiekunie na pewno uda się ją tego nauczyć.
Koksa i Sparta są bardzo wesołe i ciekawe świata. Są ze sobą mocno zżyte, widać, że od zawsze wychowywały się razem.
Suczki nie są agresywne, ale na pewno będą skutecznie “alarmować” właścicieli o nowo przybyłych gościach.
Koksa i Sparta są zaszczepione, odrobaczone, odpchlone i zaczipowane. Są także wysterylizowane.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

Kontakt: 793 993 779

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Na smsy nie odpisujemy.

pupilove.pl psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji