Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Koksia i Sparciulka kochane, nieśmiałe, młode siostry ADOPCJA

24
Pupilove.pl

Koksia i Sparciulka to dwie młode, około 1,5-roczne, bardzo kontaktowe suczki- siostry. Są średniej wielkości. Koksia waży około 17-18kg, Sparciulka około 14kg. Obie suczki są bardzo wesołe. Gdy zaprzyjaźnią się z danym człowiekiem są mu bardzo oddane. Witają się, przybiegają nadstawiając grzbiet do głaskania, liżą po rękach, merdają wesoło ogonkami.
Koksia w miarę dobrze spaceruje na smyczy, Sparciulka (ta mniejsza) jeszcze się boi, ale przy cierpliwym opiekunie na pewno uda się ją tego nauczyć.
Koksia i Sparciulka są bardzo wesołe i ciekawe świata. Są ze sobą mocno zżyte, widać, że od zawsze wychowywały się razem.
Suczki nie są agresywne, ale na pewno będą skutecznie “alarmować” właścicieli o nowo przybyłych gościach.
Koksia i Sparciulka są zdrowe, odrobaczone, zaszczepione, zaczipowane, wysterylizowane. Przebywają w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Racławicach koło Miechowa ( 40 km od Krakowa).
Istnieje możliwość pomocy w transporcie.
Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt:
Iwona 793993779

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji